درباره ما

اروند سامانه طراح

شرکت اروند سامانه طراح (سهامی خاص) به شماره ثبت 81154 اهواز، و شماره شناسه ملی 14004345615 در سال 1393 توسط آقایان دکتر میلاد محمرهنژاد ربیعه و دکتر مهدی بهرامی قلعه سفیدی با تکیه بر 10 سال فعالیت علمی و فنی در جهاد دانشگاهی خوزستان تأسیس گردید. در ابتدا فعالیت‌های شرکت معطوف به طراحی و مدیریت ساخت سامانه‌ها و تجهیزات فرایندی ازجمله دستگاه‌های کالیبراسیون، شیرهای با کاربری خاص و مخازن تحت‌فشار بود. از سال 1395 و با احداث کارگاه ساخت شرکت واقع در شهرک صنعتی اهواز 3، خدمات ساخت نیز به فعالیت‌های شرکت اضافه گردید. ساخت مخازن حمل و نگهداری سیمان و اسید حفاری، طراحی و ساخت تجهیزات فرایندی و خط تولید مواد شیمیایی، ساخت تجهیزات مبدل های حرارتی و ساخت انواع ولو ها  از جمله اهم فعالیت‌های ساخت شرکت اروند سامانه
طراح است
.

همزمان با پروژه‌های ساخت، بخش بزرگی از فعالیت‌های اروند سامانه طراح معطوف به ایجاد فناوری‌های نوین، و ایجاد دانش فنی طراحی ادوات فرایندی، فرایند‌های جدید شیمیایی و تجهیزات موردنیاز صنایع پتروشیمی، نفت، گاز و حفاری بوده است. با سرمایه‌گذاری هلدینگ آهن‌آنلاین در شرکت اروند سامانه طراح و افزایش قابل ملاحظه سرمایه در اختیار، برنامه کنونی شرکت، تجاری‌سازی فناوری‌های ایجادشده است. ارزش بالای فناوری‌های ایجاد شده،‌ عدم وجود رقیب داخلی، سود قابل‌توجه تولید، امکان صادرات محصولات و توان مالی بالا از مهم‌ترین نقاط قوت شرکت محسوب می‌شود.

لوگو اروند

واحد طراحی و مهندسی

واحد طراحی و مهندسی شرکت اروند سامانه طراح در زمینه طراحی مفهومی، پایه و اجزای واحد‌های فرآورش و تولید مواد شیمیایی صنعتی و تجهیزات فرآیندی، فرمولاسیون مواد شیمیایی جدید و تجهیزات مکانیکی فعال است. مجموعه طراحی و مهندسی این شرکت علاوه بر اجرای این نوع از طرح‌ها همواره در حال ایجاد و توسعه فناوری‌های جدید و تبدیل ایده به واقعیت نیز هست.این واحد از نفرات با تخصص‌های دکتری مهندسی فرآیند، دکـتری مکانیک طــراحی جامدات، دکتری مهندسی مکانیک سیالات، دکتری مهندسی برق الکترونیک، دکتری مهندسی متالورژی، دکتری شیمی معدنی، کارشناس ارشد مهندسی مکاترونیک، کارشـناس ارشـد مهـندسی نفت/ حفاری، کارشناس ارشد متالورژی، کارشناس ارشد مهندسی شیمی پلیمر، کارشناس ارشد فیزیک حالت جامد، کارشناس مهندسی مکانیک و کارشناس مهندسی متالورژی تشکیل شده است.

این متخصصان با در اختیار داشتن یک سرور قدرتمند و مجموعه نرم‌افزارهای مهندسی به شرح زیر، و همچنین یک آزمایشگاه شیمی مجهز، از توانمندی لازم برای طراحی انواع خطوط تولید و فرآورش مواد شیمیایی، پتروشیمی و نفت، طراحی و مدلسازی تجهیزات فرآیندی و تجهیزات مکانیکی برخوردارند.

فعالیت ها و محصولات ما

برای اطلاعات بیشتر درباره فعالیت ها و محصولات ما فقط کاتالوگ را دانلود کنید ...

چهاردهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات نفتی

غرفه اروند سامانه طراح در چهاردهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات نفتی خوزستان ۲۴ دی تا ۲۷ دی ماه ۱۴۰۲

Previous slide
Next slide
X